Dhr. L. Pinto Texeira (P): Reuen: Open-, Jonge honden-, Jeugd-, Fokkers-, Kampioens- en Veteranenklasse
Dhr. H. van den Berg (NL): Teven: Open-, Jonge honden-, Fokkers-, Kampioens- en Veteranenklasse
Mevr. R. Reyniers (B): Reuen: Puppyklasse, Teven: Puppy- en Jeugdklasse
V: Ch. Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: A. Bouman
V: Inkululeku Yardan M: Zuritamu Xharina of Inkululeku
F: O. Pauwels Eig: S. Horvers
V: Ch. Thkoza to Sambo M: Emke Kieke v Aemburen
F: J. Sijtsma Eig: F. Tenhagen-Krabbe
V: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbaya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: I. van den Brande
V: Ch. Jumanne v/h Maasjesfles M: Noa
F: I.M. van Houtum Eig: F.C. Gravendeel-Baars
V: Jupiter of Parnassus M: Boswelli Bea Solipse
F: J. Svocz Eig: J. Kadnarova
V: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbaya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: B.J. Reijnders
V: Ch. Jumanne v/h Maasjesfles M: Lövfallan’s Spicy
F: L. Alkestam Eig: M. van Butselaar
V: Ye Japha Gyasi M: Shangani Pea-Doya
F: M. Blumberg Eig: A. Dittmann
V: Rosco of Sotho Bantu M: Mswati’s Muchinga
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: C.C.M. Heuven
V: Ch. Vincent M: Ch. Vizara Iringa of Aresvuma
F: S. Mallinikova Eig: E. Veldman
V: Multi Ch. Karoskloof TT Simply Red M: Multi Ch. Thokoza Bohati Shangara
F: A.J. de Ruyter Eig: W.P. v/d Zalm
V: Archibald v/d Risjaa Hoeve M: Ntwela’s Benoni
F: F.J.H.M. Eeftink Eig: K.A. Meinen
V: Pronkberg Manyona M: Boraska
F: S.M. Baars-Stikfort Eig: A.M.J. Julicher
V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Zuri v/d Sikkenhoeve
F: M. van Gulik Eig: J.M.H. Baar
V: Captain James of Bo Kama M: Mswati’s Ngoma
F: M.J.W. Lammers Eig: J.H.M. Stoppels
V: Cartouche Jimbo M: Mswati’s Ngoma
F: M.J.W. Kok-Lammers Eig: J.M.R. van der Valk
V: Thokoza Buba M: Jorianga
F: H. Nijhuis Eig: E.C.E.M. Bron
V: Ye Japha Ben Shemen M: Mswati’s Muchinga
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: A. Beuwer
V: Thokoza Buba M: Jorianga
F: H. Nijhuis Eig: M. Veltmann en H.Nijhuis
V: Ch. Jockular Kamau M: Jockular Senna F: C.J.M. Coppens-Janssens Eig: J.G. Coppens en C.J.M. Coppens-Janssens
V: Sjaak v/h Maasjesfles M: Shada of Nyasalaland
F: H.R. de Vries Eig: D. van Rooij
V: Thau Gawie of Nullgai M: Ch. Nomvuyo Zuru Thandi of Karoskloof
F: A. van Wijk Eig: H. Becker
V: Multi Ch. Karoskloof TT Simply Red M: Nakawa van Yamoya
F: M.J.W. Kok-Lammers Eig: R.R. Splinter
V: Ch.Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges M: Haika Z Lukovskheo Dvora
F: J. Hanacek Eig: T. Budnak
V: Bukuru of Sambesi Waters M: Kamnene El-Gouna
F: N.A.C.M. Slag Eig: G.R. Visscher
V: Ch. Ascot Alta Mirano M: Kamnene El-Gouna
F: N.A.C.M. Slag Eig: S.J. Verstelle
V: Mangwe Cleska M: Mangwe Letita
F: S.J. Baldwin Eig: Mr & Mrs Vleugels-Verschoren
V: Ch. Bukuru of Sambesi Waters M: Shangani Tambuzi Kiungwana
F: M. Reddy Eig: H. Jäger
V: Ch. Apalachee Umquola of Prnkberg M: Sarula Gwiza of Pronkberg
F: Dr. Potgieter Eig: H. Sleegers
V: Kinyemi For a C’huluku M: Malozi Fahamika
F: T. Mietinnen Eig: I.B.G. Hulsebos
V: CH. Ngai Zamu of Ginba’s Hero M: Mswati’s Gani
F: P.W.M. Verstappen Eig: L. Huitema
V: Ch. Ahali Fani’s Akali M: Multi Ch. Thokoza Bohati Shangara
F: A.J. de Ruyter Eig: M. Faber
V: Ch. Pacha of Shangani M: Shangani Askari
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg
V: That’s Why het is Wayony M: Beatrix
F: G.E. Bolder Eig: B. Kreft
V: Ferra’s Bhanu fan Ûnder de Mûne M: Ch. Thokoza Kekhe
F: J. Hellebrekers-Huizinga Eig: M. Hegemans
V: Tarujen Nabii M: Ch. Kamnene Askari
F: N. van Rhee Eig: R. Rook
V: Ferra’s Bhanu fan Ûnder de Mûne M: Thokoza Kekhe
F: J. Hellebrekers-Huizinga Eig: J.J.M.J. Gommers
V: Akimbo of Nyasalaland M: Lela Kamili v/h Maasjesfles
F: A. Schinkel Eig: F.M. Dröge
V: Ch. Kimani’s Aires above the ground M: Ch. Kimani;s Hold the line
F: A. Hanna Eig: E.M.A. Bakker-Houwing
V: Nduna Himaya Vir Die Simba Safari M: Ntwela’s Masuko
F: M.E. Trésoor Eig: C. Buikema
V: Kumba v/d Risjaa Hoeve M: CH. Ukunda Celine
F: J.J.M. v/d Bogaard Eig: M. Stam
V: Dubu M: Dana v. Aemburen
F: C.M. Huijding Eig: E. Rootveld
V: Ch. Jockular Kamau M: Ami Bor-Marzoe
F: W. v/d Brand Eig: C. Boumans
V: Ch. Kobus of Nyasalaland M: Vera v/d Sikkenhoeve
F: E. Hol-Tenten Eig: N. Bierling
V: Tisisit Dakari M: Tatu
F: M.J.M. van Kaathoven-Claassens Eig: S. Berkenbosch
V: Karoskloof Jack’s Jamir M: Kumba
F: I. Leerentveld Eig: I. Leerentveld
V: Jabari of Sotho Bantu M: Bharisha Kastor’s Home
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: A.A.F. Croonen
V: Gunthwaite Alombalelo M: Kayana v/d Kasin Hoeve
F: A. Verheyen Eig: G.J. van Schijndel
V: Ch. Windsor v/d Borgerhoeve M: Djungelkattens Zing of Mychoice
F: M.E.I. van Houtem Eig: D.R. van den Burger
V: Gunthwaite Alombalelo M: Kayana v/d Kasinhoeve
F: A. Verheyen Eig: M. Hulstein
V: Mswati’s Kinga M: Ch. Zvishima bva Merten Abayomi Aella
F: S. Weinmann Eig: S. Weinmann
V: Ch. Shangani Pansa Dafina M: Ch. Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: F.T.E. Kruidenier
V: Ch. Shangani Pansa Dafina M: Dhima-Thokoza of Sambesi Waters
F: A. Ross Eig: A. Ross
V: Ch. Vizara Jukati M: Chenai of Sambesi Waters
F: G. Kogel Eig: D. Visscher
V: Africa Sadana Bel Fegor M: Riska v/d Risjaa Hoeve
F: M. Jansse Eig: W.J. van de Fliert
V: Mswati’s Boebes Jr. M: Jua Ngoma v. Yamoya
F: H.H.J.M. v/d Berg Eig: S.E. van Beek
V: Ch. Ceasar v/d Jack Bulls Hoeve M: Mswati’s Gani
F: W.M. Verstappen Eig: P.W.M. Verstappen
V: Ch. Chipangali’s Kadani M: Ch. Musanga
F: M.T. Eshuis-Franke Eig: M.T. Eshuis-Franke
V: Mangwe Winning Ways M: Kastor’s Home Chakira
F: G. Verschoren Eig: G. Verschoren
V: CH. Caprivi Inside Edge M: CH. Ikimba Sambamba
F: M. Gellin Eig: G.J. Marek
V: CH. Shangani Pansa-Dafina M: CH. Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: W. Pronk-Honig
V: Thokoza Azibo M: Demba
F: H. Hebels-Edens Eig: K. Mateboer
V: Ch. Umvutcha Matopo of Shangani M: Ch. Sarula Chikadzi of shangani
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg
V: Ch. Ye Japha Banjoko M: Assysa Viva Christo
F: J. Laurin Eig: P. Boucher en B. Boucher
V: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges M: Ch. Haika z Lukovskeho Dvora
F: J. Hanacek Eig: A. Karnikova
V: Ch. Rijstone War Lord M: Ch. Skiska Lakota Spirit
F: B. McVilly Eig: L.L.G.M. Peters-Spätjens en H. Sleegers
V: Ch. Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: J. de Zwart en M.J.H.C. van Oudheusden
V: Sjaak v/d Borgerhoeve M: Cismo
F: G. v/d Bor Eig: E. Rootveld
V: Ch. Hasani of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: E. Jonker
V: Ch. Hasani of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbaya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: J.L.G. Oosterhold
V: Ch. Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: S. Tuinstra
V: Ch. Hasani of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbaya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: S. Woutersen
V: Cai Ranua M: Meester Ridge Jimba
F: A. Florell Eig: J.M.H. Baar
V: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbaya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: H. Niezen
V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Iroza of Nyasalaland
F: M. van Butselaar Eig: F. Lamboo
V: Ch. Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbaya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: D. Oosterom
V: Ch. Merlin v/h Maasjesfles M: Jockular Senna
F: C.J.M. Coppens-Janssens Eig: S. Schrijvers en P.G.J. Daalhuisen
V: Ch. N’Gai Zamu of Ginba’s Hero M: Chilla van Aemburen
F: J. Meijer Eig: P.M. Smink
V: Ch. Riginal Do u Get Exited M: Ch. Starridge Kamili Zentih
F: F. Long Eig: K. Mateboer
V: Ye Japha Ben Shemen of Vizara M: Ch. Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: M. Harm
V: Thokoza to Sambo M: Thokoza Stay all day
F: M. Hekkenberg-Vet Eig: M.E. Trésoor
V: Ch. N’Gai Zamu of Ginba’s hero M: Chilla van Aemburen
F: J. Meijer Eig: J.A.G. Verschoor
V: Ch. Bukuru of Sambesi Waters M: Kamnene El-Gouna
F: N. Slag Eig: N. Slag
V: Ch. Kapoba’s Zalog-Xarit M: Ch. Kamnene Askari
F: N. van Rhee Eig: S. Plooster
V: Ch. Zumeli’s Ajabu M: Dipsie Bor-Marzoe
F: M. van Butselaar Eig: D. Maeusli
V: Ch. African Reds Eros M: Ch. Nioba
F: S. Weinmann Eig: S. Weinmann
V: Vizara Hunyani M: Sanne v/d Jack Bulls Hoeve
F: J. Sijtsma Eig: M. Martens
V: Chibuluma Imbazo Axe M: Ukunda Darline
F: H. Seine Eig: S. Preud
V: Sjaak v/h Maasjesfles M: Dipsie Bor-Marzoe
F: M. van Butselaar Eig: A.P. Schreuder-Lebbink
V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: JW’00 Thokoza Noeska
F: A. te Braak-Godeke Eig: M.T. Eshuis-Franke
V: Multi Ch. Karoskloof TT Simply Red M: Jorianga
F: H. Nijhuis Eig: I.T.M. Zekhuis
V: Ye Japha ben Shemen M: Ch. Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: N.A. den Herder – van der Heiden
V: Mswati’s Kinga M: Mswati’s Mwari
F: G. Verschoren Eig: G. Verschoren
V: Thokoza to Sambo M: Thokoza Stay all Day
F: M. Vet Eig: M. Vet en J. Hellebrekers-Huizenga
V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Ch Jockular Phaedra
F: C.J.M. Coppens-Janssens Eig: L. Langelaar en S.D. Langelaar-Vosmeer
V: Thokoza to Sambo M: Ashari Nyuta kwa Afrika
F: P. Buschhaus Eig: P. Buschhaus
V: Kimani’s Image Askari M: Shana’s Ferra fan Ûnder de Mûne
F: E.E. Meijer-Kalis Eig: H.P. Salm
V: Pronkberg Manyona M: Fairray Zula
F: H. Sleegers Eig: H. Sleegers
V: Ye Japha Ben Shemen of Vizara M: Sindi
F: M. Grindvale Eig: A.R. Koeleman-de Groot
V: Gunthwaite Alombalelo M: Jockular Ragna D’or
F: L. Langelaar Eig: T. Dubbeldam en P. Wezel
V: Knoffel Bor-Mazoe M: Mandy v/h Maasjesfles
F: J. Bruil Eig: M.E.R. Baasaron
V: Bayete Mist of Svannah Winds M: Dancing with Lion’s Akilah
F: E. Hunziker Eig: M. Joshua
V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Ainka-Annie v/h Maasjesfles
F: M. van Butselaar Eig: C.J.M. Coppens-Janssens
V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Aninka-Anne v/h Maasjesfles
F: M. van Butselaar Eig: N.A. Lakerveld
V: Ch. Ceasar v/d Jack Bull’s Hoeve M: Ch.Vizara Jodi Jinga
F: Van der Borght-Grammet Eig: A. Grammet
V: Ch. Abuya-Balou v/h Maasjesfles M: Nkunde Karuba
F: M. van Butselaar Eig: J. Bruil
V: Ch. Ye Japha Asali M: Mhondoro Conjali of Utonga
F: M. Weissböck Eig: L.M. Bergers-Ketterink
V: Gunthwaite Alombalelo M: Badu of Mwanadongo
F: M. Gulik Eig: M. van de Fliert
V: Kastor’s Home Caleb M: Mangwe Khoi
F: G. Verschoren Eig: G. Verschoren
V: Kastor’s Home Caleb M: Mangwe Khoi
F: G. Verschoren Eig: M.H.C. Veld
V: Ferra’s Bhanu fan Ûnder de Mûne M: Ch. Thokoza Kheke
F: J. Hellebrekers-Huizinga Eig: J. Krijt
V: CH Ahali Fani’s Akali M: Shana’s Ferra fan Ûnder de Mûne
F: E.E. Meijer-Kalis Eig: J.A. Heijningen
V: Nambala Qam of Savanna M: Chakira von der Kalahari Wüste
F: J. Huke Eig: H. Boers
V: Ch. Shangani Pansa-Dafina M: Ch. Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: E.F. Menke
V: Ch. Jumanne v/h Maasjesfles M: Xena
F: R.M.G. Sciarone-Honing Eig: T.A.W. Spierings
V: Ch. Abuya-Balou v/h Maasjesfles M: Remba v/h Maasjesfles
F: H. Robben Eig: H. Stoevelaar-Kranghand
V: Karoskloof Mack’s Jamir M: Ntombi Jua vir die Simba Safari
F: M. van der Wilt Lakshmi Eig: M.E. Trésoor en H.J.A. Reerink
V: Nduna Himaya vir die Simba Safari M: Ntwela’s Masuko
F: M.E. Trésoor Eig: M.E. Trésoor
V: Nduna Himaya vir die Simba Safari M: Ntwela’s Masuko
F: M.E. Trésoor Eig: E. Dusbaba
V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Chinoia Zulu Cariari
F: C.M. van Loon Eig: H.P. Steentra
V: Ch. Thokoza to Sambo M: Sanne v/d Jack Bulls Hoeve
F: J. Sijtsma Eig: J. Sijtsma
V: Amashutu Wat about me M: Ch. Thokoza Ziezongo
F: J. Hellebrekers-Huizinga Eig: H. Becker
V: Karoskloof Mack’s Jamir M: Elangeni-Masa van Aemburen
F: M. Martens Eig: E.M. Tieman
V: Nambala Qam of Savannah M: Chakira von der Kalahari Wüste
F: J. Hühe Eig: H. Boers
V: Ch.Jumanne v/h Maasjesfles M: Jockular Senna
F: C.J.M. Coppens-Janssens Eig: J.J.M. Engelage
V: Thokoza To Sambo M: Sanne v/d Jack Bulls Hoeve
F: J. Sijtsma Eig: D. Dokter
V: Ch. Amashutu wat about me M: Ch. Thokoza Ziezonogo
F: J. Hellebrekers-Huizenga Eig: L.L.G.M. Peters-Spätjens
V: Ch. Merlin v/h Maasjesfles M: Yinta v/h Maasjesfles
F: N. Bakker Eig: W.F. de Haan
V: Karoskloof Jack’s Jamir M: Elangeni-Masai van Aemburen
F: M. Martens Eig: M. Martens
V: Sjaak v/h Maasjesfles M: Bouchra Toy of the Ranch
F: S. van Kesteren-Meijer Eig: J. Bruil
V: Multi Ch. Ceasar van de Jack Bulls Hoeve M: Rachral Bo Cachou
F: L. Peters-Spätjens Eig: E.C. van Rennes
V: Ch. Amashutu wat about me M: Ch. Thokoza Ziezonogo
F: J. Hellebrekers-Huizinga Eig: F.J. Plomp
V: Kobus of Nyasalaland M: Vera v/d Sikkenhoeve
F: E. Hol Eig: M. van de Fliert
V: Kastor’s Home Enobakhare M: Mangwe Classic Edition
F: G. Verschoren Eig: G. Verschoren
V: Ch. Shangani Pansa Dafina M: Ch Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: M. Duynstee
V: Mankoya’s Great Gambo M: Asharo Nyota kwa Afrika F: P. Buschhaus Eig: P. Buschhaus
V: Jabari of Sotho Bantu M: Bharisha Kastor’s Home
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: R.H. Cornelissen
V: Ch. Amashutu wat about Me M: Ch. Thokoza Ziezonogo
F: J. Hellebrekers-Huizinga Eig: H. Sleegers
V: Ch. Ahali Fani’s Akali M: Multi Ch. Thokoza Bohati Shangara
F: A.J. de Ruyter Eig: A.J. de Ruyter
V: Ch. Ascot Alta Mirano M: Kamnene El-Gouna
F: N. Slag Eig: N. Slag
V: Ch. Vizara Jukati M: Themba
F: F. van Gaalen Eig: F. van Gaalen
V: Ch. N’Gai Zamu of Ginba’s Hero M: Mswati’s Gani
F: P.W.M. Verstappen Eig: P.W.M. Verstappen
V: Ch. Jockular Kamau M: Ami Bor-Marzoe
F: W. van den Brand Eig: W. van den Brand
V: Ye Japha Ben Shemen M: Ch. Vizara Glenara
F: L. Trappel en M.H. van der Veer Eig: L. Trappel en M.H. van der Veer
V: Tarujen Nabii M: Ch. Kamnene Askari
F: N. van Rhee Eig: N. van Rhee
V: Mswati’s Kinga M: Mwana Watatu of bo Kama
F: H.B.P. Vermeulen Eig: H.B.P. Vermeulen
V: Ferra’s Bhanu fan Ûnder de Mûne M: Ch. Thokoza Kékhè
F: J. Hellebrekers-Huizenga Eig: J. Hellebrekers-Huizenga
V: Gunthwaite Alombalelo M: Jockular Ragna D’or
F: L. Langelaar Eig: L. Langelaar
V: Ch. Rydgeway African Hunter M: Ch. Mswati’s Gwanda
F: P.W.M. Verstappen Eig: R.H. Cornelissen-Kamphuis
V: Ch. King Astor Gi’Fumo M: Ch. Asonga Mist of Savannah Winds
F: M.R. Joshua Eig: M.R. Joshua
V: Ch. Mehanna’s Meningo M: Ch. Vizara Dazi Yardena
F: R. Trappel en M. van der Veer Eig: R. Trappel en M. van der Veer
V: CH. Umvutcha Matobo of Shangani M: CH. Sarula Chikadzi of Shangani
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg
V: CH. Pacha of Shangani M: Shangani Askari
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg
V: Ch. Shangani Pansa Dafina M: Ch. Vizara Glenara
F: L. Trappel Eig: G. van der Borght-Grammet
V: Babakabo Simanga M: Bajka Agatovy Kvet
F: J. Kadnarova Eig: J. Kadnarova